Powrót do BLOG

Wszyscy do basenu z Petit Bateau

12.06.2019

Aby w pełni odkryć letnie stroje kąpielowe, Petit Bateau zabrało Cię do sekretnego miejsca...

Architektonicznego krajobrazu na świeżym powietrzu, osłoniętego od bryzy morskiej i śródziemnomorskiego mistralu. Oazy spokoju i białej ceramiki. Pozwól całej rodzinie na swobodne poruszanie się: biegaj, skacz, nurkuj lub ... leniuchuj! Wszystko to w nienagannym komforcie i szyku. Tak, aby czuć się w lato jak ryba w wodzie.

Miejsce: basen inny niż jakikolwiek inny

Między błękitem a bielą

Petit Bateau postanowił pokazać swoje kolekcje plażowe w miejscu wyjątkowym. 25 metrowy basen w wyobrażeniu architekta Alain Capeillères, położony na zalesionym wzgórzu z widokiem na Morze Śródziemne, pokryty 100 000 płytkami z białej ceramiki jest wszechświatem samym w sobie. Ten jasny, biało-błękitny świat zaprasza nas do marzeń... i daje nam szalone pragnienie zanurzenia się w wodzie

1.jpg

Kolekcja: pełna dobrych pomysłów

Tworząc kolekcje strojów kąpielowych Petit Bateau myślał o tobie, o rodzicach. Sposób, w jaki żyjesz na wakacjach ze swoimi dziećmi i twoje prawdziwe potrzeby, na plaży, na basenie lub gdzie indziej. Rezultat: innowacyjne ubrania i akcesoria, które uczynią lato jeszcze słodszym!

Wielkie słońce? Nie zaszkodzi nam!

Weźmy na przykład koszulki anty-UV. Aby móc w spokoju budować swoje zamki z piasku, wasze dzieci nie przestaną je nosić tego lata. Oprócz tego, że są odporne i bardzo ochronne, są również piękne! W kolorze niebieskim lub różowym, ich wygląd sprawia, że twoje dziecko jest widoczne na plaży i nie spuścisz go z oczu! Oprócz szczegółów, takich jak stójka i długie rękawy, Petit Bateau wybrał standard UPF 50+ (współczynnik ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym). Chroni dzieci do 95% przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB, to najwyższy standard ochrony przeciwsłonecznej.

2.jpg

Stroje kąpielowe, które robią plusk!

Aby skakać do wody, pływać lub... pokazać się, Petit Bateau zaprojektował stroje plażowe tak piękne, jak to tylko możliwe. Dla dziewczynek, jednoczęściowe lub dwuczęściowe stroje z duchem retro, bardzo wygodne, szybko schnące i odporne na chlor i sól morską

3.jpg

Dla chłopców spodenki kąpielowe grają również rolę komfortu. Elastyczny pas, sznurek i siatka w środku, wszystko jest dopracowane! Co za styl!

4.jpg

Petit Bateau może zaskoczyć Cię również kobiecymi strojami kąpielowymi, które naprawdę dostosowują się do każdego typu ciała. Ich doskonałe kroje sprawią, że będą najlepszymi twoimi przyjaciółmi tego lata. Dla Ciebie teraz w pełnym komforcie są sporty plażowe, nurkowanie, kąpiele w morzu. Dla ciebie też... bezczynność. Przecież to wakacje!

5.jpg